MAMAK
KAYMAKAMLIĞI

DUYURU PANOSU

Duyurularımız buradan yayımlanacaktır.
www.mamak.gov.tr
MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI
 
 
Esnafından din görevlilerine, derneklerden sivil toplum örgütlerine kadar herkesi kucaklayan buluşmaların 4.’sü okul müdürleri ve aile birliği başkanları ile gerçekleşti. 2019 yılında Türkiye’nin tamamında ikili eğitime son verilerek, tam gün eğitim sistemine geçişin ana konu olduğu toplantıya, Mamak Kaymakamı Ziya Polat, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, AK Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammed Abdullah Özer, Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, Ankara Büyükşehir Belediyesi Bürokratları, okul müdürleri ve çok sayıda öğretmen katıldı.
 
 
635 bin nüfuslu, yüz bin üzerinde öğrencisi ve 6 bine yakın öğretmeni olan bir eğitim ordusunun içinde hizmet verdiklerini ifade eden Kaymakamımız Ziya POLAT, “Daha iyi eğitim için öğretmenlerimiz ve müdürlerimiz ile hep iletişim halindeyiz. Eğitim denince akla ilk olarak başarı geliyor. Ancak bizim öncelikli görevimiz iyi, erdemli insan yetiştirmek. Tabi eğitime hizmet etmek sadece merkezi hükümetimizin görevi değil. Bu konuda yerel yönetimlere de çok iş düşüyor.” dedi.
 
 
Türkiye’nin neredeyse 50 ilinden daha büyük nüfusa sahip olan bir ilçede hizmet verdiklerini ifade eden Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, “ 2019 yılında Mamak’ta yüzde yüz okullaşma, yüzde yüz normal eğitme geçilecek.  Ülke çapında yapılan bu eğitim atağında yerel yönetim olarak bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Mamak Kaymakamımız Ziya Polat ve Mamak Belediye Başkanımız Mesut Akgül’e teşekkür ediyorum” dedi.