MAMAK
KAYMAKAMLIĞI

DUYURU PANOSU

Duyurularımız buradan yayımlanacaktır.
www.mamak.gov.tr
MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI
 
 
31 Ağustos 2018 günü Hakkâri’nin Yüksekova ilçesinde PKK’lı teröristlerin yola tuzakladığı el yapımı bombanın infilak etmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Serkan Dökmeci için Ahmet Hamdi Akseki Camisi’nde tören düzenlendi. 
 
 
 
Şehit Jandarma Uzman Çavuş Serkan Dökmeci için düzenlenen cenaze törenine Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Fuat Oktay, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve kuvvet komutanları, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Ankara Valisi Ercan Topaca, milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna,  Kaymakamımız Ziya Polat, şehit yakınları, şehidin silah arkadaşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 
 
 
Kaymakam POLAT : “Hakkari Yüksekova’daki Hain Saldırıda Şehit Olan Mamaklı Hemşehrimiz Uzman Jandarma V Kad. Çvş. Serkan Dökmeci’ye Allah’tan Rahmet, Ailesine ve Milletimize Başsağlığı Diliyoruz. Ruhu Şad Mekanı Cennet Olsun.” dedi.
 
 
 
Törenin ardından Şehit Serkan Dökmeci’nin naaşı, Cebeci Askeri Şehitliği’ne defnedildi.
 
 
  
   
Ana Sayfa Hizmet Standartları Mamak Twitter Facebook Sayfamız İletişim Yardım & Destek

Mamak Kaymakamlığı