MAMAK
KAYMAKAMLIĞI

DUYURU PANOSU

Duyurularımız buradan yayımlanacaktır.
www.mamak.gov.tr
MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI
 
 
26 Kasım Pazartesi günü İstanbul’da askerî helikopterin düşmesi sonucu şehit olan Kara Pilot Albay Göksenin Aytural Şaylan ve Astsubay Üstçavuş Emre Vahit Bekli için Ahmet Hamdi Akseki Camii’nde cenaze namazı kılındı.
 
 
Cenaze törenine TBMM Başkanı Binali YILDIRIM, Bakanlar, Ankara Valisi Vasip ŞAHİN, Mamak Kaymakamı Ziya POLAT ve diğer Kaymakamlar, askerî ve mülki erkân, siyasi parti temsilcileri,  şehit yakınları ve vatandaşlar katıldı. 
 
 
Kaymakam POLAT : “ İstanbul’daki helikopter kazasında Şehit olan iki kahramanımızı dualarla son yolculuğuna uğurladık. Ruhları Şad,  Mekanları Cennet Olsun. ” dedi.
 
 
Törenin ardından Şehit Kara Pilot Albay Göksenin Aytural Şaylan ve Şehit Astsubay Üstçavuş Emre Vahit Bekli’nin naaşı, Cebeci Askerî Şehitliği’nde toprağa verildi.
 
 
 
   
Ana Sayfa Hizmet Standartları Mamak Twitter Facebook Sayfamız İletişim Yardım & Destek

Mamak Kaymakamlığı