MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        
 
 
 
Kaymakamımız Ziya Polat ikinci dönem eğitim planlaması çerçevesinde okul müdürleri ile bir araya geldi. Kaymakamımız, ilçe jandarma komutanı, ilçe milli eğitim müdürü ve şube müdürlerinin de katıldığı toplantı milli eğitim brifingi ile başladı.
 
“Her şey geleceğimiz, umut çiçeklerimiz sevgili yavrularımız için” diye söze başlayan Kaymakamımız Devletimizin tüm kurumları ile eğitimin emrinde olduğunu belirtti. Emanetimiz yavrularımıza güzel yarınlar sunmak için dertlenmek gerektiğini belirten Kaymakamımız, ikinci dönemin hayırlı olmasını dileyerek sözlerini tamamladı.
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2016 ISAY2 Mamak Kaymakamlığı Bilgi İşlem Şefliği