MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI
 
Güvenli Eğitim ortamları konusunda İlçe Kaymakamımız Ziya POLAT Başkanlığında Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kongre Merkezinde toplantı düzenlendi.
 
Okullarımızda güvenliğin azami ölçüye çıkarılması, okul güvenlik kameralarının tamamlanması ve Kent Güvenlik Yönetim Sistemine entegrasyonu, uyuşturucu ve uyarıcı maddelerle mücadele, öğrencilerin servislerle güvenli bir şekilde taşınması, gün ışığından daha fazla istifade etmeleri ve yeni eğitim öğretim yılında daha güvenli ve huzur ortamında eğitim görmeleri için alınacak tedbirlerin görüşülüp değerlendirildiği toplantıya Mamak Belediye Başkan Yardımcısı Erdoğan KARADAĞ, İlçe Emniyet Müdür Vekili Mustafa BELENLİOĞLU, İlçe Jandarma Komutanı J. Binb. Ferdi KIZILCAN İlçe Milli Eğitim Müdürü Rahmi GÜNEY,  Mahalle Muhtarları, Okul Müdürleri ve Okul Aile Birliği Başkanları katıldı.