MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        
 
 
 
Kaymakamlığımızın organizasyonunda düzenlenen kahvaltılı toplantıda Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, daire amirleri ve muhtarlarımız bir araya geldi.
 
Toplantıda konuşan Kaymakam POLAT, “Amacımız her daim milletimize hizmet etmek” olduğunu belirterek özellikle yardıma muhtaç insanların belirlenmesinde mahalle muhtarlarımızın daha duyarlı olmasının gerektiğini dile getirdi. Muhtarlarımızın sorun ve taleplerini dinleyerek konuyla ilgili kurum amirlerine talimatlarda bulundu.
 
Buluşmaların devam edeceğini dile getiren Kaymakam POLAT, Eğitim öğretim, uyuşturucu ile mücadele, Vakıf faaliyetleri, 2018 yatırımları ve kurumlar arasındaki koordinasyon konularında görüş alışverişinde bulunulduktan sonra toplantı sona erdi.
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2016 ISAY2 Mamak Kaymakamlığı Bilgi İşlem Şefliği