MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI
 
 
1-7 Mart deprem haftası etkinlikleri kapsamında Mamak Kaymakamlığında mahalle muhtarlarına ve kaymakamlık personeline yönelik  “Temel Afet Bilinci” eğitimi verildi ve TAMP (Türkiye Afet Müdahale Planı) anlatıldı.
 
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından, TAMP (Türkiye Afet Müdahale Planı) planının sunumu ile program başladı. Gerçekleşen sunumdan sonra “Temel Afet Bilinci” eğitimi verildi. Mamak Kaymakamımız Sayın Ziya POLAT’ın kapanış konuşmasının ardından program sona erdi.