MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        MAMAK'TA OKUMAYAN KALMASIN, SENDE SEFERBER OL!        
 
 
 
Vali Yardımcımız Ali SÖZEN, Kaymakamımız Ziya POLAT, İl Milli Eğitim Müdürü Vefa BARDAKCI, İlçe Jandarma Komutan Vekili Jan. Yzb. Serdar KAPLAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Rahmi GÜNEY ile birlikte 80. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.
 
 
 
80. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin mevcut durumu ve yapılması gerekenler ile ilgili olarak öğrenci, öğretmen ve okul idaresiyle bir araya gelen Vali yardımcımız, Kaymakamımız, İl ve İlçe Milli eğitim Müdürlerimiz güvenli eğitim ortamının sağlanması çocuklarımızın sosyal ve kültürel yönden gelişimlerine katkı sağlanması konusunda görüş alış verişinde bulunuldu. 
 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2016 ISAY2 Mamak Kaymakamlığı Bilgi İşlem Şefliği