MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI     MAMAK KAYMAKAMLIĞI
 
 
    Lise öğrencilerimizin tercihlerinde doğru karar vermeleri ve Üniversiteleri tanıması amacıyla Mamak 4. Geleneksel Üniversite Tanıtım Fuarı gerçekleştirildi.
 
 
 
    Fuara İlçe Kaymakamımız Ziya POLAT, İlçe Belediye Başkanımız Mesut AKGÜL, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Rahmi GÜNEY, çok sayıda davetli ve öğrencilerimiz katıldı. 
 
 
 
   Kaymakamımız Ziya POLAT “Yaklaşık 30 Üniversitemizin tanıtım standının kurulduğu fuar öğrencilerimize yol göstermesi açısından çok önemlidir” dedi. Sözlerine devam eden Kaymakam Ziya POLAT “Fuara katılan Üniversitelerimize ve emeği geçen mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasını bitirdi.